Giełda długów

SŁOWENIA - WINDYKACJA

 

Windykacja należności w Słowenii  prowadzona jest przez nas w oparciu o rozległą wiedzę na temat reguł prawnych i zwyczajowych panujących na tamtejszym rynku. Zarówno współpraca z kontrahentem jak i windykacja wymaga znajomości podstawowych przepisów dotyczących chociażby form prowadzenia działalności, a co za tym idzie form odpowiedzialności za zobowiązania podmiotów gospodarczych i w dalszej kolejności – możliwości skutecznego dochodzenia należności, a więc skutecznej windykacji. W Portugalii prowadzimy działania windykacji pośredniej i bezpośredniej, nasi prawnicy skutecznie przeprowadzą sprawę przez sąd jak również skierujemy sprawę do Komornika i będziemy nadzorować jego działania.

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska dysponuje takim zasobem wiedzy oraz doświadczenia i dlatego jesteśmy w stanie dla Państwa świadczyć pomoc przy odzyskiwaniu należności w Słowenii. Dobry adwokat to podstawa sukcesu. Współpracujemy tylko z najlepszymi adwokatami słoweńskimi.

Słoweński dłużnik nie płaci - nie czekaj skontaktuj się z nami.

 

KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA LISTA DŁUŻNIKÓW

Nacionalna in mednarodna SEZNAM dolžnikov

 

Skuteczna windykacja należności w Słowenii- oferta

Učinkovita izterjava dolgov v Słowenii- ponudbo

Dłużnik ze Słowenii:

Dolžnik iz Slovenije:

Slikopleskarstvo Gomboc Matej Gomboc S.P.
  Matej Gomboc
Podstawa powstania zadłużenia:

Podlaga za dolg:

Europejski nakaz zapłaty

Evropski plačilni nalog

Kwota długu:

Znesek dolga:

3344,85 €
Adres dłużnika:

Dolžnika naslov:

Partizanska Ulica 28, 9000 Murska Sobota Słowenia
  SI 87339650
   
Nr sprawy zadłużenia:

Ni važno Dolg:

145/C/2011/1/753
   
Etap postępowania:

Faza v postopku:

 

Windykacja w Słowenii

Europejski Nakaz zapłaty w Słowenii

Egzekucja komornicza w Słowenii

Zagovor v Sloveniji
Evropski nalog za plačilo v Slovenijo
Izvršilni postopek v Sloveniji

 

Masz pytania odnośnie giełdy wierzytelności, jesteś zainteresowany skupem długów lub chcesz sprzedać dług skontaktuj się z nami:

Imate vprašanja v zvezi z zamenjavo terjatev, so zainteresirani za nakup dolgove ali želite prodati dolg, da nas kontaktirate:

tel. (+48) 791 187 991, (+48) 71 311 89 24, e-mail: biuro@wsipolska.com.pl

Giełda wierzytelności, Rejestr dłużników - oferta sprzedaży

LISTA DŁUŻNIKÓW, DŁUG NA SPRZEDAŻ:

Drugi dolgovi, tajništvo dolžnikov - ponudba
SEZNAM dolžnikov DOLGA ZA PRODAJO
:

Powrót na listę dłużników

 

Nazaj na seznam dolžnikov

 

 

Podstawy prawne 

Dz.U.03.50.424 z późn. zm. USTAWA z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych. 

 

Art. 4. Udostępnianie informacji gospodarczych osobom trzecim nieoznaczonym w chwili przeznaczania tych informacji do udostępniania następuje wyłącznie za pośrednictwem biur informacji gospodarczej, chyba że udostępnianie, o którym mowa powyżej, następuje w celu sprzedaży wierzytelności przez ogłoszenie publiczne lub przepisy prawa przewidują inny tryb udostępniania danych. dług,

Art. 23 ust. 1 pkt 5 Ustawy o ochronie danych osobowych. Przetwarzanie danych (osobowych) jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy jest niezbędne do wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratorów danych, o których mowa w art. 3 ust. 2, lub osób trzecich, którym są przekazywane te dane - a przetwarzanie danych nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.
 

Art. 23 ust.4 9) Ustawy o ochronie danych osobowych. Za prawnie usprawiedliwiony cel, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, uważa się w szczególności:
1) marketing bezpośredni własnych produktów lub usług administratora danych,
2) dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

TAGI:

Windykacja, dług, dłużnik, krajowy rejestr długów, zobowiązania, należności, windykacja należności, komornik, krd, erif, rejestr dłużników, wierzyciel, wierzytelności, prawo, egzekucja, big, długi, windykacja zagraniczna, dług na sprzedaż, lista dłużników, zadłużenie, zobowiązanie, Rejestr dłużników, Dłużnik, Dług, Zobowiązanie, Wyłudzenie, Windykacja, Należności

 Windykacja należności, windykacja, Giełda wierzytelności, czarna lista dłużników, WSI Polska, Windykacyjny Serwis Informacyjny, zakup wierzytelności, obrót wierzytelnościami, monitoring płatności, prewencja, zabezpieczenia płatności, windykacja międzynarodowa, zagraniczna, pieczęć prewencyjna, ubezpieczenie wierzytelności, windykacyjny Serwis Informacyjny, krd, krajowy rejestr długów