LUKSEMBURG - Wezwanie do zapłaty


W przypadku gdy dłużnik z Luksemburgu nie płaci w pierwszej kolejności należy wezwać go do zapłaty. W wezwaniu do zapłaty należy umieścić najważniejsze informację:

  • dane wierzyciela
  • dane dłużnika
  • kwotę, którą dłużnik powinien uiścić wierzycielowi
  • stosunku prawnego, z którego wynika obowiązek zapłaty
  • terminu, w jakim dłużnik powinien zapłacić dług oraz w jaki sposób ma ten dług uregulować, np podać nr konta wierzyciela
  • konsekwencji związanych z brakiem dalszej zapłaty

Najlepiej aby wezwanie do zapłaty było sporządzone zgodnie z obowiązującym prawem w Luksemburgu lub języku którym dłużnik włada.

Jeżeli chcesz nasza kancelaria prawna pomoże w wystosowaniu wezwanie do zapłaty do dłużnika z Luksemburgu.

 


 

LUKSEMBURG - WINDYKACJA

 

Windykacja należności w Luksemburgu  prowadzona jest przez nas w oparciu o rozległą wiedzę na temat reguł prawnych i zwyczajowych panujących na tamtejszym rynku. Zarówno współpraca z kontrahentem jak i windykacja wymaga znajomości podstawowych przepisów dotyczących chociażby form prowadzenia działalności, a co za tym idzie form odpowiedzialności za zobowiązania podmiotów gospodarczych i w dalszej kolejności – możliwości skutecznego dochodzenia należności, a więc skutecznej windykacji. W Luksemburgu prowadzimy działania windykacji pośredniej i bezpośredniej, nasi prawnicy skutecznie przeprowadzą sprawę przez sąd jak również skierujemy sprawę do Komornika i będziemy nadzorować jego działania.

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska dysponuje takim zasobem wiedzy oraz doświadczenia i dlatego jesteśmy w stanie dla Państwa świadczyć pomoc przy odzyskiwaniu należności w Luksemburgu. Dobry adwokat to podstawa sukcesu. Współpracujemy tylko z najlepszymi adwokatami.

 

Luksemburski dłużnik nie płaci - nie czekaj skontaktuj się z nami.

 

Odzyskanie należności od dłużnika wymaga zawsze zdecydowanego i szybkiego działania. Nie da się ukryć, że windykacja w Luksemburgu przebiegać będzie o wiele sprawniej, jeśli powierzymy ją kancelarii, która doskonale zna węgierskie przepisy i ma doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Warto też wiedzieć, jakie są etapy egzekucji długu, aby skorzystać z nich we właściwej kolejności.

Dłużnik z Luksemburga

Wezwanie do zapłaty

Windykacja należności w Luksemburgu

Egzekucja komornicza w Luksemburgu