">

 

 • ODSZKODOWANIA

  Kancelaria Prawna W.S.I. Polska oferuje dochodzenie należności odszkodowawczych na konkurencyjnych warunkach cenowych. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno na etapie postępowania przed zakładami ubezpieczeń, negocjowania wysokości należnego odszkodowania/zadośćuczynienia jak również przed sądami wszystkich instancji. Walczymy o naprawienie każdej wyrządzonej  szkody i dążymy do sprawiedliwego jej wyrównania. W oparciu o wieloletnią praktykę, jesteśmy w stanie wstępnie oszacować realne możliwości uzyskania kwoty konkretnej wysokości.

  Udzielamy pomocy w uzyskaniu odszkodowania w takich sprawach jak:

  ·         odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

  ·         odszkodowanie za wypadek śmiertelny

  ·         odszkodowanie za szkody na osobie z oc

  ·         odszkodowania za błędy lekarskie

  ·         odszkodowanie z ubezpieczenia na życie

  ·         odszkodowanie za wywłaszczenie

  ·         wynagrodzenie za służebność przesyłu (słupy, rury na posesji)

  ·         odszkodowanie za niesłuszny areszt

  ·         odszkodowanie za mienie

   

  Dlaczego warto nam zaufać?

  W życiu każdego z nas niejednokrotnie mają miejsce sytuacje, w których doznajemy różnego rodzaju szkody bądź krzywdy. Zapewne wielu doświadcza wówczas poczucia niesprawiedliwości i bezradności, nie wiedząc, w jaki sposób walczyć o swoje prawa. Obecnie rynek firm świadczących pomoc w dochodzeniu odszkodowań działa bardzo prężnie i częstokroć osoby poszkodowane w różnych wypadkach są „namierzane” przez przedstawicieli owych firm szybciej niż zdążyłyby same o tym pomyśleć.  Jednak warunki umów, jakie proponują często niestety korzystne są tylko dla jednej ze stron. Narzucane wynagrodzenia prowizyjne nierzadko oscylują w granicach kilkukrotnie przekraczających stawkę wynagrodzenia profesjonalnego pełnomocnika. Czy warto?

  Zapewne większość z takich firm posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę w przedmiotowym zakresie, dzięki czemu są w stanie zaoferować dobrą obsługę. Należy jednak wziąć pod uwagę, że cena, jaką proponują zawiera w sobie oprócz prowizji dla firmy, również wynagrodzenie dla adwokata bądź radcy prawnego, który finalnie występuje w imieniu takiej firmy przed sądem. Czy nie lepiej zatem zwrócić się bezpośrednio do profesjonalnego pełnomocnika omijając dodatkowo koszty prowizyjne firmy odszkodowawczej?

  Nasza Kancelaria proponuje usługi dochodzenia roszczeń odszkodowawczych świadczone przez profesjonalnych pełnomocników na korzystnych dla Klienta, z góry ustalonych warunkach cenowych. Nasze wynagrodzenie ustalane jest z uwzględnieniem interesu klienta i faktycznego nakładu pracy na dana sprawę. Posiadamy bogate doświadczenie i szeroka wiedzę w w/w zakresie, co daje gwarancje rzetelnie przeprowadzonego postępowania.

  Zapraszamy do współpracy.

   

 • Language
   

   

  KONTAKT:

  +48 71 311 89 24

  +48 791 187 991