">

 

 • ODSZKODOWANIA

  Kancelaria Prawna W.S.I. Polska oferuje dochodzenie należności odszkodowawczych na konkurencyjnych warunkach cenowych. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno na etapie postępowania przed zakładami ubezpieczeń, negocjowania wysokości należnego odszkodowania / zadośćuczynienia jak również przed sądami wszystkich instancji. Walczymy o naprawienie każdej wyrządzonej  szkody i dążymy do sprawiedliwego jej wyrównania. W oparciu o wieloletnią praktykę, jesteśmy w stanie wstępnie oszacować realne możliwości uzyskania kwoty konkretnej wysokości.

  Udzielamy pomocy w uzyskaniu odszkodowania w takich sprawach jak:

  odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

  odszkodowanie za wypadek śmiertelny

  odszkodowanie za szkody na osobie z oc

  odszkodowania za błędy lekarskie

  odszkodowanie z ubezpieczenia na życie

  odszkodowanie za wywłaszczenie

  wynagrodzenie za służebność przesyłu (słupy, rury na posesji)

  odszkodowanie za niesłuszny areszt

  odszkodowanie za mienie

   

  Dlaczego warto nam zaufać?

  W życiu każdego z nas niejednokrotnie mają miejsce sytuacje, w których doznajemy różnego rodzaju szkody bądź krzywdy. Zapewne wielu doświadcza wówczas poczucia niesprawiedliwości i bezradności, nie wiedząc, w jaki sposób walczyć o swoje prawa. Obecnie rynek firm świadczących pomoc w dochodzeniu odszkodowań działa bardzo prężnie i częstokroć osoby poszkodowane w różnych wypadkach są „namierzane” przez przedstawicieli owych firm szybciej niż zdążyłyby same o tym pomyśleć.  Jednak warunki umów, jakie proponują często niestety korzystne są tylko dla jednej ze stron. Narzucane wynagrodzenia prowizyjne nierzadko oscylują w granicach kilkukrotnie przekraczających stawkę wynagrodzenia profesjonalnego pełnomocnika. Czy warto?

  Zapewne większość z takich firm posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę w przedmiotowym zakresie, dzięki czemu są w stanie zaoferować dobrą obsługę prawną. Należy jednak wziąć pod uwagę, że cena, jaką proponują zawiera w sobie oprócz prowizji dla firmy, również wynagrodzenie dla adwokata bądź radcy prawnego, który finalnie występuje w imieniu takiej firmy przed sądem. Czy nie lepiej zatem zwrócić się bezpośrednio do profesjonalnego pełnomocnika omijając dodatkowo koszty prowizyjne firmy odszkodowawczej?

  Nasza Kancelaria proponuje usługi dochodzenia roszczeń odszkodowawczych świadczone przez profesjonalnych pełnomocników na korzystnych dla Klienta, z góry ustalonych warunkach cenowych. Nasze wynagrodzenie ustalane jest z uwzględnieniem interesu klienta i faktycznego nakładu pracy na dana sprawę. Posiadamy bogate doświadczenie i szeroka wiedzę w w/w zakresie, co daje gwarancje rzetelnie przeprowadzonego postępowania.

  Zapraszamy do współpracy.

   

 • KONTAKT:

  +48 71 311 89 24

  +48 22 349 20 90

  +48 791 187 991

  biuro@wsipolska.com.pl

  Kancelaria Prawna

  W.S.I. Polska

  ul. Gagarina 66/2

  54-620 Wrocław

   

   

  Kancelaria Prawna Wrocław