BIAŁORUŚ - WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

 

Windykacja należności na Białorusi prowadzona jest przez nas w oparciu o rozległą wiedzę na temat reguł prawnych i zwyczajowych panujących na tamtejszym rynku. Zarówno współpraca z kontrahentem jak i windykacja wymaga znajomości podstawowych przepisów dotyczących chociażby form prowadzenia działalności, a co za tym idzie form odpowiedzialności za zobowiązania podmiotów gospodarczych i w dalszej kolejności – możliwości skutecznego dochodzenia należności, a więc skutecznej windykacji. Na Białorusi prowadzimy działania windykacji pośredniej i bezpośredniej, nasi prawnicy skutecznie przeprowadzą sprawę przez sąd jak również skierujemy sprawę do Komornika sądowego i będziemy nadzorować jego działania.

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska dysponuje takim zasobem wiedzy oraz doświadczenia i dlatego jesteśmy w stanie dla Państwa świadczyć pomoc przy odzyskiwaniu należności na Białorusi. Dobry adwokat to podstawa sukcesu. Współpracujemy tylko z najlepszymi białoruskimi adwokatami.

 

Białoruski dłużnik nie płaci - nie czekaj skontaktuj się z nami.

 

Odzyskanie należności od dłużnika wymaga zawsze zdecydowanego i szybkiego działania. Nie da się ukryć, że windykacja na Białorusi przebiegać będzie o wiele sprawniej, jeśli powierzymy ją kancelarii, która doskonale zna białoruskie przepisy i ma doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Warto też wiedzieć, jakie są etapy egzekucji długu, aby skorzystać z nich we właściwej kolejności.

Dłużnik z Białorusi

Wezwanie do zapłaty

Windykacja należności na Białorusi

Egzekucja komornicza na Białorusi

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem większej ilości informacji na temat odzyskiwania należności zagranicznych zachęcamy do zapoznania się z ofertą windykacyjną poszczególnych Państw Europejskich:

- Windykacja w Austrii

- Windykacja w Albanii

- Windykacja w Belgii

- Windykacja w Bułgarii

- Windykacja w Czechach

- Windykacja w Danii

- Windykacja w Estonii

- Windykacja w Finlandii

- Windykacja w Grecji

- Windykacja w Luksemburgu

- Windykacja na Łotwie

- Windykacja we Francji

- Windykacja w Hiszpanii

- Windykacja w Holandii

- Windykacja na Litwie

- Windykacja w Norwegii

- Windykacja w Portugalii

- Windykacja na Słowacji

- Windykacja w Słowenii

- Windykacja w Szwecji

- Windykacja na Ukrainie

- Windykacja na Węgrzech

- Windykacja w Wielkiej Brytanii

- Windykacja we Włoszech