SŁOWENIA - WINDYKACJA

 

Windykacja należności w Słowenii  prowadzona jest przez nas w oparciu o rozległą wiedzę na temat reguł prawnych i zwyczajowych panujących na tamtejszym rynku. Zarówno współpraca z kontrahentem jak i windykacja wymaga znajomości podstawowych przepisów dotyczących chociażby form prowadzenia działalności, a co za tym idzie form odpowiedzialności za zobowiązania podmiotów gospodarczych i w dalszej kolejności – możliwości skutecznego dochodzenia należności, a więc skutecznej windykacji. W Portugalii prowadzimy działania windykacji pośredniej i bezpośredniej, nasi prawnicy skutecznie przeprowadzą sprawę przez sąd jak również skierujemy sprawę do Komornika i będziemy nadzorować jego działania.

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska dysponuje takim zasobem wiedzy oraz doświadczenia i dlatego jesteśmy w stanie dla Państwa świadczyć pomoc przy odzyskiwaniu należności w Słowenii. Dobry adwokat to podstawa sukcesu. Współpracujemy tylko z najlepszymi adwokatami słoweńskimi.

Słoweński dłużnik nie płaci - nie czekaj skontaktuj się z nami.

 

Postępowanie sądowe w Słowenii

Przedsiębiorcy mogą korzystać z sądu arbitrażowego, który działa przy Słoweńskiej Izbie Gospodarczej.
Sądownictwo gospodarcze w Słowenii
W Słowenii sądy pierwszej instancji dla spraw gospodarczych to wydziały gospodarcze sądów rejonowych (okrožna sodišča), natomiast sądy wyższe (Višja sodišča) są sądami drugiej instancji.