BUŁGARIA - WINDYKACJA

Posiadają Państwo kontrahenta bułgarskiego, który nie reguluje Państwa faktur?

Dłużnik z Bułgarii unika kontaktu?

Dobrze Państwo trafili.

Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu należności zagranicznych, w tym z Bułgarii.

W Bułgarii windykacja należności jest często skomplikowana w związku z odmienną kulturą oraz ustawodawstwem.

Windykacja należności w Bułgarii  prowadzona jest przez nas w oparciu o rozległą wiedzę na temat reguł prawnych i zwyczajowych panujących na tamtejszym rynku. Zarówno współpraca z kontrahentem jak i windykacja wymaga znajomości podstawowych przepisów dotyczących chociażby form prowadzenia działalności, a co za tym idzie form odpowiedzialności za zobowiązania podmiotów gospodarczych i w dalszej kolejności – możliwości skutecznego dochodzenia należności, a więc skutecznej windykacji. W Bułgarii prowadzimy działania windykacji pośredniej i bezpośredniej, nasi prawnicy skutecznie przeprowadzą sprawę przez sąd jak również skierujemy sprawę do Komornika i będziemy nadzorować jego działania.

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska dysponuje doskonałym zasobem wiedzy oraz doświadczenia i dlatego jesteśmy w stanie dla Państwa świadczyć pomoc przy odzyskiwaniu należności w Bułgarii. Dobry adwokat to podstawa sukcesu. Współpracujemy tylko z najlepszymi adwokatami bułgarskimi.

Do każdego postępowania podchodzimy indywidualnie w celu jak największej skuteczności odzyskania należności.

Każde zlecenie przekazane do windykacji jest wstępnie weryfikowane przez zespół naszych specjalistów. Zamówienie weryfikacji nie stanowi zobowiązania zawarcia umowy i jest bezpłatne.

 

Formularz informacyjny o dłużniku (do pobrania).

zagraniczna