">

 

Windykacja w Wielkiej Brytanii

(Anglii, Walii, Szkocji)

Angielski dłużnik nie płaci?

Dłużnik z Wielkiej Brytanii obiecuje spłatę zadłużenia  a nie płaci?

Jeżeli dłużnik nie spłaca zadłużenia, nie reaguje na wezwania płatnicze, radzimy jak najszybciej zlecić nam windykację w Wielkiej Brytanii celem podjęcia skutecznych działań windykacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie egzekwować należności od dłużników angielskich. Jeżeli przydarzył się problem z dłużnikiem w Wielkiej Brytanii proponujemy wstępną, bezpłatną i niezobowiązującą do zawarcia umowy weryfikację zadłużenia , po czym będziemy mogli Państwu określić jakie kroki należy podjąć aby skutecznie odzyskać należność. Skuteczną windykację należności w Wielkiej Brytanii zaczynamy od 1% prowizji. Współpracujemy z windykatorami terenowymi, kancelariami prawnymi oraz z komornikami na terenie Wielkiej Brytanii

Większość wierzytelności z Wielkiej Brytanii jest regulowana na etapie przedsądowym. W przypadku braku możliwości wyegzekowania należności przeprowadzamy kompleksowe usługi dotyczące postępowań sądowych i egzekucyjnych.

Postępowanie sądowe z dłużnikami z Wielkiej Brytanii


W sprawach przeciwko dłużnikom z Wielkiej Brytanii możliwe są dwie różne procedury- postępowanie zwykłe bądź europejski nakaz zapłaty. Aby można było podjąć egzekucję długu, niezbędnym jest uzyskanie tytułu egzekucyjnego. Jest nim wyrok lub nakaz zapłaty.

Europejski Nakaz Zapłaty


Kiedy wierzytelność nie jest kwestionowana przez stronę przeciwną, możliwe jest  wszczęcie procedury europejskiego nakazu zapłaty. Za jej pomocą uzyskanie tytułu egzekucyjnego wobec Państwa dłużnika z Wielkiej Brytanii może się udać w stosunkowo krótkim czasie, egzekwowany na terenie całej Unii Europejskiej (poza Danią).


Procedura ta cechuje się: szybkością, nieskomplikowanym charakterem oraz niskimi kosztami.

 

Zainteresowany windykacją w Anglii zadzwoń lub napisz:

+48 791 187 991

+48 71 311 89 24

+48 22 349 20 90

biuro@wsipolska.com.pl

 

Windykacja w Wielkiej Brytanii

Postępowanie upadłościowe w Wielkiej Brytanii - Zgłoszenie wierzytelności

Dłużnik z Anglii

 

Londyn