Windykacja we Włoszech

Windykacja zagraniczna ma na celu uzyskanie należności od kontrahenta z siedzibą we Włoszech

Wejście Polski do Unii Europejskiej spowodowało dużą aktywność polskich firm w handlu z kontrahentami zagranicznymi, lecz również oni często nie płacą swoich zobowiązań. Wychodząc na przeciw zainteresowaniu firm polskich odzyskaniem przeterminowanych należności zagranicznych proponujemy pomoc naszej kancelarii.

Zdajemy sobie sprawę, że przypadku egzekwowania należności rodzi to wiele niejasności, problemów natury formalno-prawnej, często też brak skuteczności w takim działaniu spowodowany jest barierą językową, nieznajomością aspektów kulturowych, gospodarczych i innych związanych z geograficzną lokalizacją dłużnika.

Oferujemy pełny zakres usług na terenie Włoch postępowania windykacyjnego od negocjacji wraz z kontaktem osobistym naszego windykatora,  poprzez uzyskanie nakazu zapłaty, kończąc na postępowaniu egzekucyjnym. W celu jak najlepszego działania naszej kancelarii oraz najszybszego odzyskania Państwa długów współpracujemy z kancelariami oraz firmami windykacyjnymi w kraju jak i zagranicą.

We Włoszech występuje min. przymus adwokacki, w związku z którym wierzyciel w swoim imieniu nie ma możliwości przeprowadzić postępowania sądowego czy też egzekucyjnego, bez współpracy z adwokatem. Nasza kancelaria współpracuje z szeregiem adwokatów na rynku włoskim.

Każde zlecenie przekazane do windykacji jest wstępnie weryfikowane przez zespół naszych specjalistów. Zamówienie weryfikacji nie stanowi zobowiązania zawarcia umowy i jest bezpłatne.

Formularz informacyjny o dłużniku (do pobrania).

windykacja zagraniczna

windykacja

dług, długi

Europejski nakaz zapłaty we Włoszech

Egzekucja komornicza we Włoszech

Windykacja we Włoszech

Dłużnik z Włoch

Wezwanie do zapłaty

Odsetki ustawowe

 

KONTAKT:

+48 71 311 89 24

+48 22 349 20 90

+48 791 187 991

biuro@wsipolska.com.pl

Kancelaria Prawna
W.S.I. Polska
ul. Gagarina 66/2
54-620 Wrocław