Windykacja alimentów
 

Kancelaria Prawna W.S.I. Polska wychodzi z propozycją pomocy w odzyskaniu należności alimentacyjnych od nierzetelnych rodziców, którzy mimo zasądzonych alimentów nie regulują tych należności względem swoich dzieci.

Sprawy o egzekucję alimentów nie należą do najłatwiejszych z uwagi na częste przypadki ukrywania majątku przez dłużników, którzy częstokroć również zatajają otrzymywane dochody. Dlatego zazwyczaj nie jest to dla komornika atrakcyjna kategoria spraw. Około 80% prowadzonych postępowań egzekucyjnych jest umarzanych ze względu na bezskuteczność. Aktualnie łączna kwota zadłużenia alimenciarzy przekracza 10 mld zł. Nasza Kancelaria wie jak odzyskać zaległe alimenty. Nasi prawnicy dysponują odpowiednimi narzędziami, aby zmobilizować dłużnika do zmiany swoich priorytetów płatniczych, a tym samym dać Ci wsparcie w opiece nad dzieckiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany/na, zapraszamy do współpracy. Postaramy się pomóc Ci w skutecznym wyegzekwowaniu alimentów dla Twoich dzieci. Zachęcamy do wstępnej weryfikacji sprawy, każde zlecenie przekazane do windykacji jest wstępnie weryfikowane przez zespół naszych specjalistów. Zamówienie weryfikacji nie stanowi zobowiązania zawarcia umowy i jest bezpłatne.

 Dochodzenie alimentów z zagranicy - tutaj.

Nasza Kancelaria proponuje również pełną obsługę prawną dotyczącą prawa rodzinnego.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Kancelaria Prawna WSI Polska

ul. Gagarina 66 lok. 2, 54-620 Wrocław

Tel. (+48) 71 311 89 24

Tel. (+48) 22 349 20 90 (Warszawa)

e-mail: biuro@wsipolska.com.pl

windykacja, dług, zadłużenie, długi